Jakie korzyści daje platforma Mistral Business B2B dla WF-MAG?

24 października 2016

Wielobranżowa platforma B2B firmy MISTRAL stanowi kompleksowe rozwiązanie dla firm, od obsługi magazynu, poprzez sprzedaż towarów i usług, obsługę klienta po rozwiązanie księgowe. Uzupełnienie systemu B2B o dodatkowe moduły pozwala zwiększyć jego funkcjonalność, wydajność i przyśpieszyć pracę.

System B2B oraz WF-MAG dla producentów i hurtowni

Wykorzystanie najnowszych możliwości jakie oferuje zintegrowane oprogramowanie ASSECO WAPRO WF-Mag znacznie usprawnia pracę i zwiększa kontrolę nad magazynem. Automatyzacja procesów, począwszy od logistyki, utrzymania stałych dostaw, po kontrolę sprzedaży i cen dla różnorodnych klientów, łącznie z uwzględnieniem indywidualnych warunków sprzedaży – to tylko niektóre z możliwości, które oferuje platforma B2B spod szyldu Mistral stworzona dla oprogramowania WAPRO.

Mistral B2B sprawdzi się zarówno w hurtowni oraz u producentów. Dzięki zaawansowanym i uniwersalnym funkcjom umożliwia sprzedaż produktów bez angażowania dodatkowych zasobów kadrowych. Integracja z innymi aplikacjami takimi jak WF-Mag pozwoli na płynny i natychmiastowy przepływ danych pomiędzy systemami.

WF-MAG dla Windows

WF-MAG  to system magazynowy dedykowany dla małych i średnich firm oraz dla dużych przedsiębiorstw. Oferuje natychmiastowy przepływ informacji, zarządzanie dokumenbtami, magazynami, fakturami, współpracuje z e-sklepami oraz obsługuje czytniki kodów kreskowych, co umożliwia szybkie wprowadzanie do systemu nowych dostaw.

Platforma B2B dla biznesu

Obsługujesz klientów biznesowych lub indywidualnych? Potrzebujesz nowoczesnej i rozbudowanej platformy działającej w chmurze lub na lokalnym komputerze pod kontrolą Windows? Skorzystaj z oferty Mistral Business B2B z WF-MAG w swojej firmie.