Nowa szata graficzna strony internetowej

28 grudnia 2015

Nasza nowa strona dla produktów z rodziny Mistral została stworzona całkowicie od podstaw z wykorzystaniem najnowszych technologii internetowych. Wraz z nowym wyglądem wprowadziliśmy dla Państwa wiele nowości oraz usprawnień w obsłudze i korzystaniu z naszej witryny internetowej mistral.net.pl.

Od teraz układ strony wraz z górnym menu nawigacyjnym automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu dzięki czemu obsługa strony stała się jeszcze bardziej wygodna i przyjazna dla użytkownika. Nowa strona główna została zaprojektowana tak, aby w jak najbardziej czytelny sposób informowała Państwa o aktualnych promocjach i nowych produktach. Ponadto zaktualizowaliśmy informacje dotyczące programów oraz usług będących już w naszej ofercie. Od teraz zakładka sklep umożliwia bezpośrednie przejście do naszego sklepu wapro-programy.pl gdzie mogą Państwo kupić wszystkie nasze aplikacje, w tym także oprogramowanie Asseco WAPRO. Dla naszych obecnych i przyszłych klientów przygotowaliśmy nową sekcję Blog, w której będziemy zamieszczać aktualności oraz artykuły dotyczące rozwiązań systemów Mistral.

Zachęcamy także do odwiedzana naszego oficjalnego fan page’a oraz kanału YouTube poprzez kliknięcie na odpowiednią ikonę portalu w menu strony.

Jeżeli w trakcie korzystania z naszej nowej strony internetowej doświadczyli Państwo utrudnień prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego za pomocą formularza kontaktowego na stronie Kontakt.

Jako producent internetowych systemów sprzedażowych stawiamy zawsze na najnowsze technologie webowe oraz komfort obsługi naszych klientów, dlatego cały czas zmieniamy się dla Państwa.


Projekt i wykonanie:

AIRCMS Solutions UK

aircms.uk

facebook.com/aircms

Życzymy przyjemnej obsługi!

Zespół Mistral