Pozycjonowanie sklepu internetowego

24 października 2016

W dzisiejszych czasach marketing internetowy to podstawowe i często pierwsze działanie, które zapewnia zysk i korzyści dla biznesu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wyposażyliśmy nasz system Mistral e-Sklep B2C w wiele narzędzi, która ułatwiają pozycjonowanie strony internetowej w sieci.

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy to w celu osiągnięcia zamierzonych efektów niezbędna jest profesjonalna opieka oraz zarządzanie e-sklepem przez osobę lub firmę zajmującą się szeroko pojętym pozycjonowaniem.

Na skuteczne działania marketingowe składa się wiele czynników m.in.:

  1. Dobrze napisana oraz sformułowana treść na stronie
  2. Odpowiednio zoptymalizowana witryna
  3. Prowadzenie oraz zarządzanie kampaniami marketingowymi
  4. Przemyślana konfiguracja sklepu internetowego
  5. Ręczna promocja sklepu w sieci

Jak zatem skutecznie wypromować markę za pomocą Mistral e-Sklep B2C?

Pozycjonowanie – konfiguracja

W naszym systemie poświęciliśmy temu zagadnieniu osobną stronę konfiguracji – Pozycjonowanie. Znajdziesz ją w opcjach administratora. Pozwoli Ci ona w prosty sposób przygotowaćswój sklep na zajmowanie najwyższych pozycji w Google.

System Mistral e-Sklep B2C pozwala m.in. na:

  1. Ustawianie atrybutów „title”
  2. Ustawianie atrybutów „description”
  3. Wstawianie kodu HTML do różnych sekcji strony
  4. Generowanie sitemapy
  5. Zarządzanie linkami

Oraz wiele innych rzeczy, dostępnych także z poziomu innych podstron w sklepie internetowym Mistral.

Pozycjonowanie - Mistral e-Sklep B2C

Pozycjonowanie dla każdego

Jest bardzo prawdopodobne, iż pozycjonowanie Twojego sklepu internetowego, pomimo łatwej konfiguracji, jest dla Ciebie trudnym i nieznanym tematem. Jeżeli zależy Ci, aby Twój sklep internetowy osiągał wysokie wyniki wyszukiwania, był dobrze zoptymalizowany i skonfigurowany dla klientów oraz robotów szukających, a także potrzebujesz kompleksowej opieki nad marketingiem Twojej marki w sieci skorzystaj z usług naszego partnera firmy Sirius PRO.

Wystarczy, że klikniesz tutaj i skorzystasz z formularza kontaktowego, a otrzymasz indywidualną wycenę pozycjonowania dla Twojego sklepu internetowego. Dla naszych klientów we współpracy z firmą Sirius PRO przygotowaliśmy audyt SEO w promocyjnej cenie.

Życzymy udanego pozycjonowania!
Zespół Mistral.