Mistral B2C dla wapro mag

Mistral e-Sklep – Sklep internetowy dedykowany dla WAPRO Mag

Mistral e-Sklep to nowoczesna platforma przeznaczona do handlu detalicznego w Internecie. Dzięki niej szybko i sprawnie uruchomisz sklep internetowy w swojej firmie. System jest w pełni zintegrowany z programem WAPRO Mag, a jego działanie potwierdzone jest certyfikatem Pozytywna opinia Asseco WAPRO. System Mistral e-sklep został stworzony tak, aby bez specjalistycznej wiedzy czy umiejętności, użytkownik mógł uruchomić sklep internetowy i w intuicyjny sposób zarządzać asortymentem oraz zamówieniami bezpośrednio z programu WAPRO Mag. Z platformą Mistral e-Sklep zaczniesz prowadzić efektywna sprzedaż internetowa. Oprogramowanie przygotowane jest w taki sposób, aby sklep internetowy można było dostosować do własnych potrzeb, wykorzystując rozbudowany panel konfiguracyjny oraz rożne szaty graficzne.

Jeżeli jesteś już posiadaczem systemu WAPRO Mag, możesz z łatwością połączyć go ze sklepem internetowym, ponieważ platforma Mistral działa w trybie pełnego on-line (nie wymaga dodatkowych programów synchronizujących) na bazie danych programu magazynowo-handlowego. Wiele ustawień można dokonywać bezpośrednio w WAPRO Mag. System zapewnia pełna automatyzacje obsługi zamówień oraz prezentacje wybranych zasobów programu WAPRO Mag na stronach platformy B2C. To Ty decydujesz, które artykuły z WAPRO Mag chcesz prezentować w sklepie internetowym, określasz formę oraz zakres prezentowanych danych, wskazujesz których kategorii będziesz używać w e-sklepie, masz pełna kontrole nad wyświetlanymi cenami, promocjami i nowościami definiowanymi bezpośrednio w WAPRO Mag.

System może w rożnej formie prezentować stany ilościowe artykułów oraz pokazywać semu stanów z magazynów zsynchronizowanych. Dzięki dodatkowym funkcjom dodawania stanów z magazynów zewnętrznych możliwe jest przedstawienie w sklepie internetowym stanów magazynowych Twojego dostawcy! Mistral e-Sklep współpracuje z porównywarkami cen oraz systemami płatności internetowych, realizuje tracking przesyłek kurierskich, a także posiada mechanizmy niezbędne do wdrożenia narzędzi pozycjonowania SEO. Mistral e-sklep występuje w trzech wersjach funkcjonalnych: Mistral e-Sklep, Mistral e-Sklep PRO oraz Mistral e-Sklep PRO PLUS. Każdy z tych wariantów w prosty i bezpieczny sposób pozwoli w szybkim tempie rozpocząć sprzedaż w internecie, bez konieczności przeprowadzania zmian w Twojej Firmie.

Wersja podstawowa zawiera pełna funkcjonalność sklepu internetowego, podczas gdy wersja PRO wzbogacona jest o takie moduły jak: obsługa wariantów artykułu (np. rozmiary, kolory), tracking przesyłek kurierskich, obsługa walut, wielu jednostek miar, sumowanie stanów z magazynów zsynchronizowanych i zewnętrznych.

System może być zainstalowany na serwerach klienta lub razem z programem WAPRO Mag lub na serwerach Mistral Cloud


Mistral e-Sklep współpracuje także z pozostałymi produktami z rodziny Mistral:

Mistral Business B2B – platforma zamówień internetowych B2B

Dodatki dla Mistral – dedykowane moduły oraz aplikacje zwiększające funkcjonalność systemów Mistral