Warning: Illegal string offset 'id' in /wp-content/themes/mistral/page.php on line 5

SCANMAG

Kolektor SCANMAG

Czym jest SCANMAG?

System SCANMAG zapewnia pełne wsparcie i integracje z programem handlowo-magazynowym Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows produkcji firmy Asseco Business Solutions S.A. Komunikacja z programem WF-Mag dla Windows odbywa się trybie pełnego online.

Dla kogo przeznaczony jest SCANMAG?

Obsługa procesów magazynowych to czasochłonne i odpowiedzialne zajęcie. Prawidłowe i szybkie funkcjonowanie magazynu to realne korzyści dla finansów, wizerunku Twojej firmy i komfort pracy Twoich pracowników. Dzięki rozwiązaniom SCANMAG wyeliminujesz błędy podczas przygotowywania przesyłek i wydań z magazynu. Twoi Klienci będą szybko otrzymywali dokładnie ten towar który zamówili a ewentualne błędy będą znajdowane już na etapie przygotowywania towaru. Dzięki dużej integracji z systemem magazynowym informacja wygenerowana przez SCANMAG jest od razu w nim widoczna i bezzwłocznie może być poddana analizie i dalej procedowana.

Jak zbudowany jest SCANMAG ?

System SCANMAG MOBILE przeznaczony jest do instalacji na urządzeniach mobilnych wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows CE w wersji 5 – 6.5 lub Microsoft Windows Mobile oraz czytnik kodów kreskowych. Rekomendujemy instalację systemu na wybranych modelach kolektorów danych (zobacz)

Program działa w trybie pełnego online na kartotekach asortymentowych oraz dokumentach zapisanych w systemie magazynowym. Łączność systemu SCANMAG z serwerem na którym zainstalowana jest baza programu magazynowego odbywa się za pomocą połączenia WiFi.

Dzięki czytelnemu interfejsowi obsługa systemu SCANMAG jest łatwa dla nie wymaga długiego szkolenia jego operatorów.

Funkcje SCANMAG

W zależności od wersji, dzięki systemowi SCANMAG możesz:

  • posiadać szybki dostęp do danych o asortymencie (stan magazynowy, zdjęcie, opis, informacje o kodach i indeksach)
  • przeglądać dokumenty wygenerowane w programie magazynowym (dokumenty magazynowe, zamówienia)
  • dokonywać weryfikacji wydań i przyjęć towaru na podstawie dokumentów wygenerowanych w systemie magazynowym z oznaczaniem daty, godziny i osoby dokonującej weryfikacji
  • dodawać nowe dokumenty bezpośrednio na kolektorze
  • dodawać artykuły na arkusz remanentowy podczas inwentaryzacji

Odwiedź oficjalną stronę Systemów SCANMAG.