SCANMAG

Kolektor SCANMAG

Czym jest SCANMAG Mobile?

System SCANMAG Mobile zapewnia pełne wsparcie i integrację z programem handlowo-magazynowym WAPRO Mag  produkcji firmy Asseco Business Solutions S.A. Komunikacja z programem WAPRO Mag odbywa się trybie pełnego online za pośrednictwem sieci Wi-Fi

Dla kogo przeznaczony jest SCANMAG Mobile ?

Obsługa procesów magazynowych to czasochłonne i odpowiedzialne zajęcie. Prawidłowe i szybkie funkcjonowanie magazynu to realne korzyści dla finansów, wizerunku Twojej firmy i komfort pracy Twoich pracowników. Dzięki rozwiązaniom SCANMAG wyeliminujesz błędy podczas przygotowywania przesyłek i wydań z magazynu. Twoi Klienci będą szybko otrzymywali dokładnie ten towar który zamówili a ewentualne błędy będą znajdowane już na etapie przygotowywania towaru. Dzięki dużej integracji z systemem magazynowym informacja wygenerowana przez SCANMAG jest od razu w nim widoczna i bezzwłocznie może być poddana analizie i dalej procedowana. Dzięki systemowi SCANMAG zautomatyzujesz także przeprowadzenie remanentu.

Jak zbudowany jest SCANMAG Mobile ?

System SCANMAG Mobile przeznaczony jest do instalacji na urządzeniach mobilnych (kolektory danych) wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows CE w wersji 5 – 6.5 lub Microsoft Windows Mobile oraz czytnik kodów kreskowych. Rekomendujemy instalację systemu na przetestowanych przez nas modelach kolektorów danych.

Program działa w trybie pełnego online na kartotekach asortymentowych oraz dokumentach zapisanych w systemie magazynowym. Łączność systemu SCANMAG z serwerem na którym zainstalowana jest baza programu magazynowego odbywa się za pomocą połączenia WiFi.

Dzięki czytelnemu interfejsowi obsługa systemu SCANMAG jest łatwa dla nie wymaga długiego szkolenia jego operatorów.

Funkcje SCANMAG Mobile

Dzięki systemowi SCANMAG Mobile możesz:

  • posiadać szybki dostęp do danych o asortymencie (stan magazynowy, zdjęcie, opis, informacje o kodach i indeksach)
  • przeglądać dokumenty wygenerowane w programie magazynowym (dokumenty magazynowe, zamówienia)
  • dokonywać weryfikacji wydań i przyjęć towaru na podstawie dokumentów wygenerowanych w systemie magazynowym z oznaczaniem daty, godziny i osoby dokonującej weryfikacji
  • dokonywać weryfikacji zamówień na podstawie dokumentów wygenerowanych w systemie magazynowym
  • dodawać artykuły na arkusz remanentowy podczas inwentaryzacji

Odwiedź oficjalną stronę Systemów SCANMAG.