O nas

MS Systems – Dostawca rozwiązań informatycznych dla firm.

Od wielu lat dostarczamy oprogramowanie do zarządzania firmą dla sektora MSP. Z oferowanych przez nas rozwiązań korzysta wiele firm o różnych profilach działalności z różnych branż.

Specjalizujemy się w oprogramowaniu marki Asseco WAPRO którego funkcjonalność uzupełniamy o własne rozwiązania.

Oferujemy pełną gamę oprogramowania Asseco WAPRO oraz wiele programów, dodatków i raportów naszego autorstwa współpracujących z systemem WF-Mag dla Windows.

Od 2007 roku jesteśmy producentem systemów sprzedaży internetowej Mistral. Z zaawansowanej platformy sprzedaży i obsługi Klienta Mistral Business B2B korzysta już kilkaset polskich firm.


Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje intuicyjna obsługa i możliwość przystosowania do indywidualnych preferencji. MS Systems dostarcza rozwiązania informatyczne przedsiębiorstwom z różnych branż segmentu MSP. Oferujemy kompleksowe wdrożenia poczynając od analizy potrzeb firmy, poprzez proces sprzedaży i instalacji systemów Asseco WAPRO, hostingu w naszym DataCenter (usługa Connectico.pl)  do oferowania własnych platform sprzedaży internetowej MiStral oraz dostawy nowych modułów i rozwiązań na indywidualne życzenie Klienta ( raporty, analizy oraz aplikacje rozbudowujące funkcjonalność programu WF-Mag dla Windows) Oferujemy dodatkowe wsparcie po wdrożeniu oraz usługi aktualizacji oprogramowania. Nasi Klienci obsługiwani są przez konsultantów zarówno w siedzibie Klienta jak i zdalnie przez sieć Internet. Dostarczamy także kompletne systemy sprzedaży oparte na terminalach komputerowych i drukarkach fiskalnych POSNET oraz systemy identyfikacji towaru w magazynie SCANMAG MOBILE. Nasza firma nieustannie się rozwija, oferując najnowsze rozwiązania Asseco WAPRO, dynamicznie rozbudowując funkcjonalność rodziny Systemów Internetowych Mistral oraz SCANMAG oraz stale poszerzając portfolio własnych rozwiązań dedykowanych dla programu WF-Mag.