Mistral 365

MiStral 365 to usługa pozwalająca na błyskawiczne uruchomienie systemu Mistral Business B2B dla wapro erp

Jeśli nie chcesz płacić za własną licencję skorzystaj z usługi Mistral 365. Za niższą, stałą, roczną opłatę otrzymasz sprawdzony system sprzedaży dla stałych Klientów.

Co otrzymuję w ramach usługi ?
W ramach usługi Mistral 365 otrzymują Państwo możliwość użytkowania systemu Mistral Business B2B w formie usługi. Roczna opłata zawiera koszty aktualizacji.

Dzięki pełnej integracji systemu Mistral z  wapro mag by asseco  otrzymują Państwo zintegrowane, kompletne i zarządzane w jednym miejscu oprogramowanie klasy ERP. Dzięki temu uruchomienie i obsługa systemu internetowego jest łatwa i przyjazna w obsłudze.

Oferujemy także hosting systemu Mistral oraz WAPRO Mag, dzięki czemu dostęp do pełnego systemu z dowolnego miejsca pozwala na prowadzenie swojego biznesu niezależnie od tego czy jesteś w biurze czy na urlopie. Zawsze masz dostęp do swojego systemu, możesz wydrukować fakturę, sprawdzić stan rozrachunków lub zdefiniować nową promocję.

Komfort i bezpieczeństwo
Jeśli skorzystasz z Mistral 365 wraz z usługą hostingu oprogramowania  WAPRO ERP nie musisz troszczyć się o tworzenie kopii bezpieczeństwa swoich danych ani o ich bezpieczeństwo. Backup baz danych jest wykonywany automatycznie i przechowywany z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Systemy działają w oparciu o szybką, nowoczesną i wydajną infrastrukturę sprzętową i software’ową która gwarantuje wysoki komfort pracy.

Czy mogę przetestować system przed podjęciem decyzji ?
Oczywiście – oferujemy bezpłatny 30-dniowy okres testowy.