Mistral Go CART

MiStral GoCART to wydajna usługa pozwalająca na błyskawiczne uruchomienie sklepu internetowego wraz z kompletnym systemem handlowo-magazynowym działającym w chmurze. Produkt zawiera w sobie moduł zarządzania i obsługi sklepu internetowego Mistral e-sklep oraz dostępu on-line do programu handlowo-magazynowego Asseco WAPRO WF-MAG dla Windows.

Co otrzymuję w ramach usługi ?
W ramach usługi Mistral GoCART otrzymują Państwo możliwość prowadzenia sklepu internetowego opartego na oprogramowaniu Mistral e-sklep (zobacz opis systemu) w pełni zintegrowanego z programem Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows oraz dostęp od-line do własnej licencji programu WF-Mag który umożliwia pełną obsługę handlową firmy oferując m.in następujące funkcje:

  • Fakturowanie i sprzedaż detaliczna (Faktury VAT, Paragony, Faktury Zaliczkowe, VAT-Marża, RR itd)
  • Obsługa zamówień i proform
  • Obsługa i kontrola rozrachunków
  • Zarządzanie bazą artykułów z podziałem na kategorie płaskie i drzewiaste
  • Pełen proces zakupów wraz z podziałem na dostawy
  • Obsługa magazynu wraz z dokumentami magazynowymi i remanentami.
  • Obsługę cen, promocji, przecen

Dzięki pełnej integracji obydwu systemów otrzymują Państwo zintegrowane kompletne środowisko zarządzane w jednym miejscu. Dzięki temu uruchomienie i obsługa sklepu internetowego jest łatwa i przyjazna w obsłudze. Dostęp do całego środowiska z dowolnego miejsca pozwala na prowadzenie swojego biznesu niezależnie od tego czy jesteś w biurze czy na urlopie. Zawsze masz dostęp do swojego systemu, możesz wydrukować fakturę, sprawdzić stan rozrachunków lub zdefiniować nową promocję.

Komfort i bezpieczeństwo
Nie musisz troszczyć się o tworzenie kopii bezpieczeństwa swoich danych ani o ich bezpieczeństwo. Backup baz danych jest wykonywany automatycznie i przechowywany z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Systemy działają w oparciu o szybką, nowoczesną i wydajną infrastrukturę sprzętową i software’ową która gwarantuje wysoki komfort pracy.
Dodatkowym atutem jest fakt, że ciągle jesteś właścicielem swojej licencji bazy danych i możesz ją zabrać w dowolnym momencie.

Ile to kosztuje?
Kompleksowa usługa Mistral GoCART to stały miesięczny koszt w wys. 149 zł netto / mies.
Opłata startowa wynosi 149 zł netto w ramch której otrzymujesz własną licencję programu Asseco WAPRO WF-MAG dla Windows START. Istnieje także możliwość zakupu wyższej wersji WF-Mag lub dostarczenie własnej, aktualnie posiadanej licencji.

Czy mogę przetestować system przed podjęciem decyzji ?
Oczywiście – oferujemy bezpłatny 30-dniowy okres testowy.