Techniki sprzedaży B2B

21 stycznia 2018

Sprzedaż produktów i usług dla biznesu wymaga opanowania odpowiedniej techniki sprzedaży i  znajomości technik negocjacyjnych. Konieczna staje się także wiedza dotycząca skutecznej komunikacji w rozmowach handlowych. Zastosowanie tych strategii podnosi poziom sprzedaży i wzmacnia relacje z klientami.

Czytaj więcej

Sprzedaż B2B – na czym polega?

30 grudnia 2017

Business to business B2B tworzy relacje pomiędzy firmami. Relacje te łączą dane przedsiębiorstwo z jego partnerami, pośrednikami, dostawcami, dystrybutorami oraz z punktami sprzedaży.

Czytaj więcej

Co to jest sprzedaż B2B?

17 grudnia 2017

Na przestrzeni ostatnich 10 lat Internet stał się wiodącą platformą wymiany handlowej. Znakomicie wkomponował się w ten obszar system sprzedaży B2B.

Czytaj więcej

Mistral 365 – Mistral Business B2B jako usługa SaaS

14 lipca 2017

MiStral 365 to usługa pozwalająca na błyskawiczne i tanie uruchomienie systemu Mistral Business B2B dla Asseco WAPRO Mag. 

Zacznij używać już dziś. Przekonaj się do naszego rozwiązania !

Jeśli nie chcesz płacić za własną licencję skorzystaj z usługi Mistral 365. Za niższą, stałą, roczną opłatę otrzymasz sprawdzony system sprzedaży dla stałych Klientów.

 

Co otrzymuję w ramach usługi ?
W ramach usługi Mistral 365 otrzymują Państwo możliwość użytkowania systemu Mistral Business B2B w formie usługi. Roczna opłata zawiera koszty aktualizacji.

Dzięki pełnej integracji systemu Mistral z Asseco WAPRO Mag  otrzymują Państwo zintegrowane, kompletne i zarządzane w jednym miejscu oprogramowanie klasy ERP. Dzięki temu uruchomienie i obsługa systemu internetowego jest łatwa i przyjazna w obsłudze.

Oferujemy także hosting systemu Mistral oraz WAPRO Mag, dzięki czemu dostęp do pełnego systemu z dowolnego miejsca pozwala na prowadzenie swojego biznesu niezależnie od tego czy jesteś w biurze czy na urlopie. Zawsze masz dostęp do swojego systemu, możesz wydrukować fakturę, sprawdzić stan rozrachunków lub zdefiniować nową promocję.

Komfort i bezpieczeństwo
Jeśli skorzystasz z Mistral 365 wraz z usługą hostingu oprogramowania Asseco WAPRO ERP nie musisz troszczyć się o tworzenie kopii bezpieczeństwa swoich danych ani o ich bezpieczeństwo. Backup baz danych jest wykonywany automatycznie i przechowywany z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Systemy działają w oparciu o szybką, nowoczesną i wydajną infrastrukturę sprzętową i software’ową która gwarantuje wysoki komfort pracy.

Ile to kosztuje?
Usługa Mistral 365 to roczna opłata w wys 3540 zł netto / rocznie (to tylko 295 zł netto / miesięcznie).

Czy mogę przetestować system przed podjęciem decyzji ?
Oczywiście – oferujemy bezpłatny 30-dniowy okres testowy.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

24 października 2016

W dzisiejszych czasach marketing internetowy to podstawowe i często pierwsze działanie, które zapewnia zysk i korzyści dla biznesu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wyposażyliśmy nasz system Mistral e-Sklep B2C w wiele narzędzi, która ułatwiają pozycjonowanie strony internetowej w sieci.

Czytaj więcej