Referencje

System MiStral wybrało już ponad 300 firm o różnym profilu działalności z obszaru całej Polski. Nasz system zostały sprawdzony w wielu branżach dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z wybranymi referencjami przygotowanymi przez naszych stałych klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat.


REDA Polska Sp. z o.o.

Dostawca artykułów reklamowych i promocyjnych na rynek Polski, republik bałtyckich, Białorusi i Ukrainy wdrożyła system Mistral Combo PRO PLUS.

„…od 1 kwietnia 2013 roku nasza firma aktywnie korzysta z wdrożonych rozwiązań Mistral Business B2B wraz z e-sklepem B2C i platformą dla firm wielooddziałowych.

Narzędzia Mistral skutecznie zastąpiły poprzedni sklep internetowy pozwalając na usprawnienie prezentacji oferty, lepsze pozycjonowanie stron internetowych oraz, co najważniejsze skuteczniejsze wyjście na przeciw oczekiwaniom wielu klientów, zwłaszcza eksportowych.

System Mistral B2C wykorzystywany jest wyłącznie do prezentacji oferty (nie sprzedajemy klientom indywidualnym i jako taki – ze swoimi możliwościami promowania produktów (promocje, polecane itd.) oraz informowania o ofercie sprawdza się bardzo dobrze…

…system Mistral B2B ułatwia pracę zarówno Klientom jaki działowi ich obsługi i handlowcom (personalizowana oferta, indywidualne ceny i rabaty, zamawianie w imieniu klienta, kontrola zamówień, faktur, rozrachunków) oraz dzięki modułom rozsyłacz faktur i windykator automatyzując pewne procesy – oszczędza koszty i czas pracy.

Jednym z ważniejszych modułów mających wpływ na jakość obsługi klienta, a co za tym idzie – wielkość sprzedaży jest  „menedżer wielooddziałowy” – rozwiązanie, które już wdrożyliśmy dla jednego z naszych kluczowych klientów i które wkrótce planujemy zaoferować kolejnym.

Kolejny argument przemawiający za rozwiązaniem, które wybraliśmy to możliwość instalacji platformy Mistral wraz ze stanowiskami WF-Mag w chmurze, w usłudze Connectico.pl. Wysoka szybkość serwerów i nieustanny dostęp do usługi wraz z jakością obsługi i wysokim poziomem bezpieczeństwa utwierdziły nas, ze był to dobry wybór. Pozwala nam to uniknąć wysokich kosztów inwestowania w infrastrukturę informatyczną oraz nią zarządzania, dając w przystępnej cenie możliwość elastycznego zaspokajania potrzeb…”

Krzysztof Bajer

Dyrektor Marketingu

Oryginalny dokument


FHU ARGO Sp. Jawna

Dystrybutor i dostawca materiałów wyposażenia wnętrz.

„… Oprogramowanie Mistral pomogło nam zautomatyzować proces obsługi zamówień i prezentacji aktualnej oferty, znacznie skrócić czas obsługi Klienta praz znacząco zmniejszyć obciążenie działu handlowego eliminując nadmiarowy obieg dokumentów.

W chwili obecnej 95% zamówień od naszych Klientów hurtowych realizowanych jest za pośrednictwem systemu Mistral B2B, gdzie każdy z naszych odbiorców ma dostęp do oferty asortymentowej kierowanej tylko dla niego (ceny, rabaty, dostępność).

Możliwość zamieszczania w systemie Mistral danych logistycznych oferowanych przez naszą firmę produktów (waga, opakowania, wymiary) oraz zamieszcza nie grafiki, w sposób zasadniczy usprawniło pracę naszego działu sprzedaży….

System ten usprawnia także pracę naszych przedstawicieli handlowych, którzy mogą składać zamówienie w imieniu Klienta, mając wgląd w rzeczywiste stany magazynowe oraz wszelkie niezbędne informacje o artykułach, historię zamówień Klienta, wystawionych dla niego fakturach VAT, stan rozliczeń a także informacje o najbliższych planowanych dostawach towarów…”

Wojciech Radziszewski

Dyrektor Handlowy

Oryginalny dokument


Centrum Nadruków i Reklamy

Dostawca usług znakowania artykułów na potrzeby agencji reklamowych.

„…Wraz z rozwojem firmy pojawiła się konieczność wprowadzenia do oferty szerokiej gamy własnych produktów wykorzystywanych w reklamie BTL, programach lojalnościowych i tym samym stworzenia sklepu internetowego z tymi artykułami.

Badania rynku oraz rekomendacja innej formy sprawiły, że wybraliśmy ofertę firmy MS Systems, decydując się na zakup systemu Mistral Business B2B (dostęp tylko dla zarejestrowanych kontrahentów) wraz z usługą Connectico.pl.

Już po kilkumiesięcznym funkcjonowaniu systemu, możemy ocenić to wdrożenie jako korzystne i opłacalne dla rozwoju naszej działalności, a jednocześnie satysfakcjonujące klientów polskich i zagranicznych.

Mnogość funkcji systemu, przy jednoczesnym zachowaniu przejrzystości i prostoty administrowania to cechy widoczne już przy pierwszym kontakcie, dobra integracja z systemem WF-Mag to kolejny duży plus dla tego produktu. „

Magdalena Sadomska

Właściciel

Oryginalny dokument


Aptel

Bezpośredni importer i internetowa hurtownia akcesoriów AGD, GSM, foto, komputerowych, elektronicznych, nawigacji GPS i innych. 

Hurtownia działa na portalu www.aptel.pl w wersji MiStral COMBO, gdzie po wejściu prezentowany jest katalog produktów bez cen, z systemu e-Sklep, a po zalogowaniu kontrahent dostaje się do platformy B2B.

Na rynku istnieje od ponad dziesięciu lat. Celem Firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów po jak najniższych cenach, pewnie i bezpiecznie, wciąż poszerzając dostępny asortyment. Na chwilę obecną zaopatruje wiele hurtowni i sklepów z całej Polski, jak również klientów z całej Europy.

„…Nasi Klienci mają wgląd w rzeczywiste stany magazynowe oraz wszystkie niezbędne informacje o artykułach, historię swoich zamówień, wystawione faktury VAT, stany rozliczeń, a także informacje o najbliższych planowanych dostawach towarów…”

Wojciech Szymiel

Dyrektor Handlowy

Oryginalny dokument