Pozycjonowanie sklepu internetowego

24 października 2016

W dzisiejszych czasach marketing internetowy to podstawowe i często pierwsze działanie, które zapewnia zysk i korzyści dla biznesu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wyposażyliśmy nasz system Mistral e-Sklep B2C w wiele narzędzi, która ułatwiają pozycjonowanie strony internetowej w sieci.

Czytaj więcej

System B2C, a urządzenia mobilne

Urządzenia mobilne zyskują popularność we wszystkich dziedzinach, które pojawiają się w internecie. Zwiększony udział urządzeń przenośnych daje się we znaki również w branży B2C. Jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji, która zmienia dostęp do informacji, a co za tym idzie również rynek handlu i usług.

Czytaj więcej

Jakie korzyści daje platforma Mistral Business B2B dla WF-MAG?

Wielobranżowa platforma B2B firmy MISTRAL stanowi kompleksowe rozwiązanie dla firm, od obsługi magazynu, poprzez sprzedaż towarów i usług, obsługę klienta po rozwiązanie księgowe. Uzupełnienie systemu B2B o dodatkowe moduły pozwala zwiększyć jego funkcjonalność, wydajność i przyśpieszyć pracę.

Czytaj więcej

System B2B w sprzedaży i handlu

18 października 2016

Talent i wprawa cechują idealnego sprzedawcę, ale sukces – by mógł powstać – musi mieć on również odpowiednie warunki. Modelowy system B2B przeznaczony do handlu, sprzedaży i zarządzania procesem zakupowym w połączeniu ze szczyptą talentu jest skazany na sukces.

Czytaj więcej

Import/eksport opisów artykułów w systemie Mistral

4 kwietnia 2016

W tym poradniku pokażemu Państwu jak dokonać import/eksport opisów dla wielu artykułów z pliku CSV w systemie Mistral Business B2B oraz Mistral e-Sklep.

Czytaj więcej